Singapore Airlines İle Bangkok - Pattaya'da Çılgın 8 Gün!

Book your flight

to

Türkiye'den Bangkok ve Pattaya'ya en ucuz tur önerileri Geziko'da! Şimdi satın alın!

 

Turunu seç, bizi ara! 0850-333-0877

 

1. / 2. GÜN:  İSTANBUL - BANGKOK

 
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Singapur Havayolları’nın SQ 391 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 13:25’de Singapur’a hareket ediyoruz. Singapur’a 05:45’te varışın ardından aktarma işlemlerimizi tamamlayıp, 07:15 ‘te SQ 970 sefer sayılı uçak ile Bangkok uçuşumuza devam ediyoruz. 
 
 
 
Yerel saat ile 08:40’da Bangkok’a varıyoruz. Özel aracımız ile Bangkok şehir turu için hareket ediyoruz. Yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı ve ünlu mücevher fabrikası görülecek yerlerden bazıları. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer gerçekleşiyor. Takiben dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Bangkok Kanallar Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok'un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacak. 
 
Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sea Food Resturant Turu’na katılabilirler. ''EĞER YÜZÜYORSA BİZDE VARDIR '' sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restoranta vardığımızda, önce bu 2000 kişilik büyük restoranın MARKET bölümünden seçeğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve-sebzeleri satın alıp, masamıza oturduğumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman gorevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini söylüyoruz. Afiyet olsun:) Yemeğin ardından dileyenler ekstra düzenlenecek olan Patpong Gece Pazarı Turu'na katılabilirler. Dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarı'nda alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.
 
 
 
Bangkok Kanallar Turu 
€30 - Kişi Başı
 
Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Turu
€15 - Kişi Başı
 

3. GÜN: BANGKOK

 
Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zamanımız var. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan CNN Televizyonu'nun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı Turu'na katılabilirler. Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler.
 
Akşam, ekstra düzenlenecek olan Siam Niramit Show Turu'na katılabilirler. Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Geceleme otelinizde.
 
Siam Niramit Show Turu
€15 - Kişi Başı
 

4. GÜN: BANGKOK - PATTAYA

 
 
 
Timsah Çiftliği
 
Sabah kahvaltısının ardından Pattaya'ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sırasında, dileyenler ekstra düzenlenecek olan Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği Turu'na katılabilirler. Çevresi tamamı orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı, Timsah Show, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız. Ardından kraliyet ailesine ait olan mücevher fabrikası ve ucuz alışveriş imkanı bulabileceğiniz hediyelik eşya mağazasında alışveriş için mola veriyoruz ve otele hareket ediyoruz. Geceleme otelinizde.
 
Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği
€15 - Kişi Başı
 

5. GÜN: PATTAYA

 
 
 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanımız var. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Mercan Kayalıkları ile ünlü ögle yemekli Mercan Adası Turu'na katılabilirler. Sınırsız güneş ve okyanus keyfi... Ögle yemeği menüsü: Balık, Deniz mahsulü mezeler, sebzeli pilav, salata ve tropikal meyveler... Muhteşem turumuz sonrası, serbest zamanımız var. Akşam dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü Alcazar Show Turu'na katılıp VIP koltuklarında birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği şovları seyredebilirler. Şov sonrasında sizleri bir SÜRPRİZ bekliyor:) Geceleme otelinizde.
 
Mercan Adası Turu
€40 - Kişi Başı (Öğle Yemekli)
 
Alcazar Show
€30 - Kişi Başı
 

6. GÜN: PATTAYA

Sabah kahvaltının ardından serbest zamanımız var. Geceleme otelimizde.
 

7. GÜN: PATTAYA

Sabah kahvaltının ardından serbest zamanımız var. Geceleme otelimizde.
 

8. GÜN: PATTAYA - BANGKOK - İSTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızın boşaltılması ve transfer saatinize kadar serbest zamanımız var. Bangkok havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Pasaport ve bagaj işlemlerimizden sonra Singapur Havayolları’nın SQ 981 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:10’da Singapur’a hareket ediyoruz. Saat 00:40’da Singapur’a varış ve aktarmanın ardından 07:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonuna geliyoruz. 
 
 
 

Singapur Hava Yolları tarifeli seferi ile

Her gün hareket

 

 

 

OTELLER

İki yada üç kişilik odada    kişi başı

Tek kişilik oda

Çocuk fiyatı

(03-12 yaş)

Çocuk fiyatı

(00-02 yaş)

3* Bangkok Forum Park Sathorn Hotel vb.

3* Pattaya Sabaiwing hotel vb.

1119 €

1249 €

1099 €

300 €

 

4* Bangkok Galleria 10 Sukhumwit Hotel vb.

4* Pattaya Vista Hotel vb.

1249 €

1529 €

1229 €

300 €

5* Bangkok Sukosol Hotel vb.

5* Pattaya Siam Bayshore Resort&Spa vb.

1249 €

1529 €

1229 €

300 €

 

 

 

Uçuş Detayları

 

1.Gün

SQ391

İstanbul – Singapur

13:25

05:45 +1

2.Gün

SQ970

Singapur - Bangkok

07:15

08:40

8.Gün

SQ981

Bangkok - Singapur

21:10

00:40 +1

 9.Gün

SQ392

Singapur - İstanbul

01:45

07:25


Uçuş bilgileri “Yerel Saatler” kullanılarak Verilmiştir  

+1 ertesi gün varış anlamına gelir 

 

 

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :

 

  • Singapur Havayolları ile İstanbul / Bangkok / İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti

  • Bangkok Alan – Bangkok Otel - Pattaya Otel /Bangkok Alan arası tum transferler ( Otobusle )

  • Bangkok’ta 2 gece otelde ve Pattaya’da 4 gece tercih edilen otellerde oda&kahvaltı konaklamalar

  • Türkçe rehberlik hizmeti

  • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

 

 

Seyahat Öncesi Ödenmesi Gereken İlave Ücretler 

 

  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL

  • Seyahat Sigortası : 30.-Eur ( 65 yasa kadar )

 

 

Bangkok - Pattaya Gezisi için Türk vatandaşlarına vize gerekmemektedir. Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde sorun yaşamamak için pasaportunuzun 6 AY geçerlilik süresi olduğunu kontrol ediniz ve en az iki boş sayfası olmalıdır.

 

 

Türkiye'den Bangkok ve Pattaya'ya en ucuz tur önerileri Geziko'da! Şimdi satın alın!

 

 


Share the news