Kendi Seyahat Acenteniz

Geziko tüm girişimcilere, kurulu seyahat acentelerine ve ileriyi gören seyahat içerikli web sitesi sahiplerine Geziko ortaklığında uçak bileti satma fırsatı sunuyor!

Teklifimiz ilgilenen herkese açık olup kısıtlı bir süre için geçerli ve ücretsiz.

Bu çalışma şekli ortaklarımızın kendi web siteleri, markaları ve yaratıcı projelerine, bizim ise teknolojiye odaklanmamıza imkan tanıyor. Uçak bileti satarken yenilikçi yollar bulabilir, kendi müşteri veri tabanınızı oluşturabilir ve müşterilerinize doğrudan yeniden pazarlama yapabilirsiniz. Bu, standart iş ortaklığı programımız ile sunulan white label  (iframe) modelinden farklı olup bu sistem ile kontrol tamamen elinizde olacaktır.

Rezervasyon aşamaları kontrolünüz altındadır; müşterilerinize ihtiyaçları doğrultusunda ürünler sunabilirsiniz. Geleneksel white label (iframe) yerine API temelli bir çözümün getirmiş olduğu bazı avantajları sıralayacak olursak:

  • İş modelinize uyacak şekilde kendi içeriğinizi tasarlayıp düzenleyebilirsiniz.
  • Tasarımda tamamen bağımsız olursunuz ve sunduğunuz içeriği kendinize aitmişçesine markalaştırabilir, web sitenizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz.
  • Sitenizi SEM ve SEO çalışmalarından faydalanabilecek şekilde optimize etme esnekliğine sahip olursunuz.

Size entegrasyon için gerekli olacak tüm dökümanlar ile birlikte Geziko arama motorunu sitenize eklemenize yardımcı olacak araçları da sağlayacağız. Uçuşların dağıtımını yaparken kendi Facebook/mobil ve web uygulamalarınızı da yaratabileceksiniz.

Geziko sizin için tüm hazırlıkları yaptı - Sağladıklarımız ise:

  • Tüm önemli dış ve iç hat havayolları ile dünyada yüzlerce destinasyona uçak bileti satabilmeniz için gerekli döküman ve araçlar
  • Farklı ödeme metotları: Kredi kartına tek çekim, kredi kartına taksit seçenekleri, havale, EFT
  • Bilet ücretinin tahsilatı ve müşteri hizmetleri tarafımızca sağlanması
  • Geziko ortaklığı ile ilgili daha detaylı bilgi ve web sitenizin kazandırmaya başlaması için

    bize e-mail göndererek API dökümantasyonu talep edin.