United Airlines Uçak Biletleri

Book your flight

to

United Airlines

Merkezi Şikago’da olan United Airlines, uçuş noktaları temel alındığında dünyanın en büyük havayolu olarak kabul ediliyor. Amerika’da 226, tüm dünyada 362 uçuş noktasında hizmet veren havayolu, günde 4734 uçuş gerçekleştiriyor. Star Alliance’ın kurucu üyelerinden biri olan United Airlines’ın filosunda 692 uçak var ve 2014 yılında 138 Milyon yolcu taşımış.

Check in Kuralları

United Airlines, uluslararası uçuşlardan en az 2 saat önce, yurt içi uçuşlardan 1 önce havaalanında olmanızı öneriyor. Uçuşunuzdan 24 saat önce de online check-in yapabilirsiniz.

Bagaj Kullanımı

Kabin bagaj hakkı 56x35x22 cm boyutlarını geçmeyecek şekilde sadece 1 adetken, yanınızda 22 cm x 25 cm x 43 cm boyutlarını geçmeyen bir el çantası, sırt çantası ya da lap top çantası taşıyabilirsiniz. Kargo kısmında gidecek bagajlarınız için ise sınıflara göre ayrım yapılmakta.

Economy sınıfı için 2 adet 32 kg’ı geçmeyecek bagajlara izin veriliyor. Business sınıfı içinse yurt içi ve Avrupa uçuşlarında 32 kg’ı geçmeyecek 2 adet bagaja, Amerika uçuşları içinse 23 kg’ı geçmeyecek 3 bagaja izin veriliyor. Gideceğiniz rotaya göre fazlaca değişen bagaj kurallarını United Airlines’ın web sitesinde bulabilirsiniz.

Loyalty Programı

United’ın sadakat programı MileagePlus ile birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Seyahat şirketleri, kredi kartları ve farklı perakende ortaklıklarıyla çeşitli alanlarda indirimler ve ödüller sağlayan program sayesinde sınıf yükseltme, fazla bagaj hakkı ve havaalanı hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Star Alliance üyesi diğer havayollarında da mil kazanabilir ve harcayabilirsiniz.

Uçak İçi Eğlence Sistemi

Tüm United Airlines uçaklarında uçak içi eğlence seçenekleri mevcut fakat seyahat edeceğiniz uçağa göre farklılık gösterebiliyor. Uçak içi eğlence sisteminde, bolca film, farklı türlere ait televizyon dizileri, geniş bir müzik arşivi ve canlı televizyon yayını sizi bekliyor olacak. Bunlara ek olarak United Airlines’ın birçok uçağında wi-fi hizmeti de bulunuyor.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları Kedi, köpek, tavşan ve kuş gibi evcil hayvanlarınızı da yolculuğunuzda yanınızda tutabilirsiniz. Gideceğiniz varış noktasına, aktarmalarınıza ve evcil hayvanınızın seyahat edeceği bölüme göre belirlenen bir ücret karşılığında sevgili dostunuzla yolculuk edebilirsiniz. Ayrıca kabine uygun olmayan hayvanlar için özel olarak hazırlanan PetSafe programından da faydalanabilirsiniz.


Paylaş