Ukraine International Airlines Uçak Biletleri

Book your flight

to

Ukraine International Airlines

Merkezi Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bulunan 1992 yılında kurulmuş ve uluslararası uçuşları bulunan Ukrayna hava yolu şirketidir. Şirket 2000 yılında 5.4 milyon dolar gelir elde etmiş. Ukraine International Airlines 1 Ekim 1992’de kurulmuş ve 25 kasım 1992 tarihinde yaptığı Kiev – Londra uçuşuyla faaliyetlerine başlamış. Aynı zamanda kargo operasyonlarıyla da hizmet veren Ukraine International Airlines her yıl giderek büyüme gösteriyor.


Check in Kuralları

Ukraine International Airlines ile uçuşlarınızda online check-in uçuşunuzun 23 saat öncesinde açılır ve kalkışa 2 saat kala kapanır. 2 yaş altındaki çocuklarıyla seyahat eden, özel bir asistana ihtiyacı olan yolcular için online check-in yapılamıyor. Bu yolcular havaalanındaki check-in masalarında check-in işlemlerini gerçekleştirebilirler.


Bagaj Kullanımı

Ukraine International Airlines’ın ücretsiz bagaj sınırlaması şu şekilde: Economy Class yolcuları 23 kg’ı geçmeyecek şekilde 1 adet, Premium Economy Class yolcuları her biri 23 kg’ı geçmeyecek şekilde 2 adet, Business Class yolcuları her biri 32 kg’ı geçmeyecek şekilde 2 adet bagaj taşıma hakkına sahipler. Havayolu şirketinin özel programına dahil olan yolcular için ve bazı istikametlere yapılan yolculuklar için bagaj hakkı sayısı ve ağırlık oranları değişim gösterebiliyor. Detaylı bilgi için Ukraine International Airlines internet sitesini inceleyebilirsiniz. Kabin içine alacağınız el çantası sayısı ve ağırlıkları bazı uçuşlarda değişim gösterebilse de genellikle uygulanan kurallar şöyle: Economy Class ve Premium Economy Class yolcuları 7 kg’ı geçmeyen 1 adet el çantasını yanlarına alabilirler. Business Class yolcuları ise ağırlığı toplamda 15 kg’ı geçmeyen 2 adet el çantası alma hakkına sahipler. Bu sayılar ve ağırlıklar yine şirketin özel programına dahil üyeleri için değişiklik göstermekte. Detaylı bilgi için Ukraine International Airlines’ın internet sitesini inceleyebilirsiniz.


Loyality Programı

Ukraine International Airlines’ın yolcuları için hazırladığı Panorama Club sizlere birçok avantajı bir arada sunuyor. Ukraine International Airlines ve diğer ortak havayollarıyla uçtuğunuzda, anlaşmalı otellerde kaldığınızda, anlaşmalı ulaşım hizmetlerinden yararlandığınızda ve diğer anlaşmalı şirketlerle iş yaptığınızda miller kazanacaksınız. Kazandığınız bu miller karşılığında ücretsiz uçuşlar, business class’a yükselme, uçuş ücretlerinde %80’e varan indirimler gibi ödüller sizleri bekliyor. Bu program dahil olduğunuzda size ilk olarak Temporary Membership (geçici üyelik) verilecek. Bu üyelik sırasında aldığınız numarayı kullanarak 3000 puana ulaştığınızda Classic kartınıza sahip olabilirsiniz. Premium kart için gereken detaylı bilgilere Ukraine International Airlines internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Uçak İçi Eğlence Sistemi

Ukraine International Airlines’la seyahatiniz esnasında uçak içi satışlara katılabilir, havayoluna özgü yapılan lezzetli yemeklerin tadına varabilirsiniz.


Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Kabin içerisinde taşınacak evcil hayvanlarınız taşıma kabıyla birlikte maksimum 5 kg ağırlığında olmalı. Taşıma kabının ya yolcu tarafından tutulması ya da önündeki koltuğun altına sokulması isteniyor. Her yolcu kabin içine sadece 1 adet evcil hayvan sokabiliyor. Eğer hayvanlar birbirine alışkınsa tek bir taşıma kabında 2 veya daha fazla hayvan ağırlık kuralına uyacak şekilde bulundurulabilir. Servis ya da asistan köpekleri ağırlıkları ya da büyüklüklerine bakılmaksızın kabin içerisine alınırlar. Kargo kısmında seyahat edecek evcil hayvanlarınızın taşıma kapları rahat hareket edebilecekleri, yeterli havalandırmayı sağlayabilecek kaplar olmalıdır. El yapımı taşımı kapları uçağa kabul edilmiyor.


Paylaş