Philippine Havayolları Uçak Bileti

Book your flight

to

Philippine Airlines 1941 yılında hayata geçmiş olup dünya savaşı sırasında 18 uçağı olan havayolu olma özelliğini taşımaktadır. Aynı zamanda Asya’nın ilk havayoludur. Philippine hava yolları en çok saygı duyulan havayolları olmasının yanında Orta Doğu, Orta Batı, Doğu Asyai Kuzey Amerika ve Avrupa’da 36 deniz aşırı noktaya ve yurtiçinde 31 noktaya ulaşım sağlamaktadır. Dünya çapında ünü yayılmış bir havayolu şirketidir. Havayolu 1980'li ve 1990'lı yıllarda çok sayıda mali sorunla karşılaştı. Airbus ve Boeing uçaktan oluşan modern ve farklı bir filoya sahiptir .

CHECK-IN İŞLEMLERİ

Philippine Airlines ile seyahatlerinizde check-in işlemlerinizi online bir şekilde halledebilmektesiniz. Uçuşunuza 24 saat kala havayolunun sitesinden yapabileceğiniz check-in işlemini son 2 saate kadar yapabilme şansınız var. Bunun dışında havaalanında bireysel bir şekilde de check-in yapabilmektesiniz. Uçuşa 45 dakika kalana kadar işlemi yapma şansınız sürmekte. Ancak havayolu yurtiçi uçuşlarında en az 2 saat önceden orada olmanızı tavsiye etmekte. Eğer online yolla işleminizi gerçekleştirecekseniz geçiş katınızın çıktısını almayı unutmayın. Aldığınız dökümanla uçuşunuzdan 1 saat önce havayoluna gelmeniz yeterli olacaktır.


BAGAJ KURALLARI

Havayolunun bagaj prosedürleri ekonomik sınıfta yolculuk ediyorsanız eğer 23 kilo ile sınırlıdır. Business classta yolculuk ediyorsanız 35 kiloya kadar hakkınız vardır. El bagajı olarak kabine alabileceğiniz ağırlık ise 7 kilo ile sınırlıdır.

UÇAK İÇİ EĞLENCE SİSTEMİ

Philippine Airlines ile yapacağınız seyahatlerde eğlenceli vakit geçirip yolculuğun nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Uçakta her koltukta bulunan ekranlardan ister film, ister belgesel izleyip isterseniz müzik listesinden tarzınıza uygun şarkılarla yolculuğunuzu keyifli bir hale getirebilirsiniz.


EVCİL HAYVAN TAŞIMA KURALLARI

Kedi, köpek ve kuş ile seyahat edebileceğiniz Philippine Airlines’da sınırlama olarak hayvanların 23 kiloyu geçmemesi öngörülmüştür. 4 kiloya kadar olan hayvanlarınızı yanınıza almanız mümkündür.
Paylaş