Lot Polonya Uçak Biletleri

Book your flight

to

Lot Polonya Havayolları

Polonya’nın en büyük ve dünyanın en eski havayollarından biri olan Lot Polonya Havayolları, 1929 yılında Varşova’da kuruldu. Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Asya’da 60 varış noktasına seyahat eden Lot Havayollarının filosunda 45 uçak var. 1989 yılında Polonya’nın demokratikleşmesinin ardından ticarileşen ve kıtalararası yolculuğa başlayan havayolu 2000’li yılların sonundan itibaren birçok yeniliğe ve değişikliği ev sahipliği yapıyor. Ayrıca dünyanın en prestijli küresel uçuş ağı Star Alliance’ın da bir üyesi.

Check in Kuralları

Lot Polonya Havayolları ile 3 tip check-in imkanınız var: online check-in, telefon check-in’i ve havaalanı check-in’i. Telefon ve internet üzerinden yapılacak check-in’ler uçuşunuza 24 saat kala yapabiliyor. Havaalanı check-in’i ise uçuşa en geç 1 saat kala gerçekleştiriliyor. Uluslararası uçuşlardan en az 2 saat önce, yurt içi uçuşlardan 1 önce havaalanında olmanızı öneririz.

Bagaj Kullanımı

Economy sınıfında uçuyorsanız maksimum 23 kg’lık bir bavul taşıma hakkınız var. Kabin içi bagaj hakkınız ise 8 kg. Premium Economy sınıfında ise 23 kg’lık 2 bavul taşıma hakkınız var. Business Class yolcuları ise yanlarına her uçuşta her biri 32 kg’ı geçmeyecek şekilde 2 adet bavul alabiliyor.

Loyalty Programı

Miles & More Programı üyeleri LOT ve diğer Star Alliance üyesi havayolları ile yaptıkları uçuşlar için mil kazanabilir ve kazandıkları milleri uçak bileti, sınıf yükseltme, otel ya da alışveriş için kullanabilirler.

Uçak İçi Eğlence Sistemi

Lot Havayolları’nın filosunda uçak içi eğlence seçenekleri mevcut fakat seyahat edeceğiniz uçağa göre farklılık gösterebiliyor. Uçak içi eğlence sisteminde, bolca film, farklı türlere ait televizyon dizileri ve geniş bir müzik arşivi sizi bekliyor olacak.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları LOT ile seyahat ederken kedi, köpek, tavşan ve kuş gibi evcil hayvanlarınızı da yolculuğunuzda yanınızda tutabilirsiniz. Evcil hayvanınızın seyahat edeceğiniz ülke kanunlarını uygun olarak aşılandığını doğrulayan güncel bir sertifikası olmalıdır. Kargoya verilecek sevgili dostlarınız için kullandığınız konteynerler IATA Canlı Hayvanlar Yönetmeliği hükümlerine uygun olmalıdır.

Paylaş