Korean Air Uçak Biletleri

Sydney, Auckland ve Brisbane'a Korean Air ile %25 İndirimli Uçun!

Seoul Aktarmasında Hediye Edilen 1 Gecelik Ücretsiz Konaklama ve Şehir Turu ile Kendinizi Tazeleyin

Kampanya detayları:

Geziko.com’a özel 25% indirim. Aktarma süresine göre Seoul'de 1 gece ücretsiz konaklama + Transferler + Ücretsiz Şehir Turu.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Dönemi : 01–07 Haziran 2016

Bilet Satış Dönemi: Promosyonlu biletinizi 01-07 Haziran 2016 tarihleri arasında satın alabilirsiniz

Seyahat dönemi: 01 Haziran - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Istanbul çıkışlı Sydney, Auckland ve Brisbane varışlı Korea Air uçuşlarıda geçerlidir, 31 Temmuz 2016 tarihinden sonra ki Istanbul çıkışlı ilgili uçuşlarda bu promosyon ücretinden yararlanılamaz

Bilet Kuralları

Uçuşlar Korean Air tarafından Seoul aktarmalı olarak gerçekleştirilir. Bu promosyon için satışa sunulan koltuk sayısı sınırlıdır.

Book your flight

to

1962 yılında ulusal havayolu şirketi olarak kurulan Korean Havayolları, Güney Kore’nin en büyük havayolu şirketidir. 1969 yılında özelleştirilmiş firmanın genel merkezi, başkent Seul Gimpo Uluslararası Havalimanı ve Seul Incheon Uluslararası Havalimanında bulunmaktadır. 147 uçaktan oluşan modern filosu, 45 ayrı ülkede, 125 farklı şehre uçuşlar düzenlemektedir. SkyTeam uluslararası hava birliğinin de üyesi olan Korean Havayolları, Business Traveler dergisi okuyucuları tarafından 2012 yılında, Asya’nın En İyi Havayolu Şirketi Ödül’üne layık görülmüştür.

CHECK-IN İŞLEMLERİ

Korean Havayolları, check-in işlemlerinizde havaalanlarında beklemekten sıkılanlar için web check-in hizmeti sunmaktadır. Böylelikle havaalanına varmadan check-in işleminizi yapmış ve bekleme zahmetinde bulunmak zorunda kalmıyorsunuz. Uçuş saatinizden 24 saat önce başlayıp uçuşa 4 saat kalana kadar bu işlemi yapma şansınız var. İşlemi yaptıktan sonra biniş kartınızın çıktısını alarak havaalanına gelmeniz yeterli olacaktır. Check-in işleminizi havaalanında yapma yanlısıysanız Korean Havayolları yer hizmeti görevlileri işleminizi hızlı bir şekilde sonuçlandıracaktır. Korean Havayolları uluslararası uçuşlar için, uçuş saatinizden 2 saat, yurt içinde ki uçuşlar içinse 1 saat önce havaalanında olmanızı önermektedir.


BAGAJ KURALLARI

Korean Havayolları’nda ücretsiz kabin ve uçak altı bagaj hakkınız mevcuttur. Sınıflara gore ayrılan bagaj hakkınız şu şekildedir:

First ve Prestige sınıfı biletler için,

Ücretsiz kabin bagajınız; 2 adet olup her bir bagaj 18 kiloyu aşmamalıdır. Bagaj ölçüleri toplamda 115 cm’yi geçmemelidir. Kabin içine 1 adet lap-top, evrak çantası veya kadın çantasını ücretsiz olarak alabilirsiniz.

First class uluslararası uçuşlarda uçak altında taşınacak ücretsiz bagaj hakkınız 3 adet olup parça başı 32 kiloyu geçmemelidir.

Prestige sınıfı biletleriniz için ise bu hak 2 adet ile sınırlıdır. İç hatlarda uçuş yapacaksanız bagaj hakkınız parça başı 30 kilo ile sınırlandırılmıştır.

Ekonomi sınıfı biletler için,

Ücretsiz kabin bagajınız 1 adet ve 12 kilo ile sınırlandırılmıştır. Bagaj ölçüleri toplamda 115 cm’yi geçmemelidir. Kabin içine 1 adet lap-top, evrak çantası veya kadın çantasını ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Uluslararası ekonomi sınıfı biletlerde 2 adet olan ve parça başı 23 kilo olarak belirlenen bagaj hakkınız iç hatlarda 20 kilo ile sınırlandırılmıştır.

0-2 yaş arası çocuklarınız için; 10 kilo ağırlığında ve toplamda 115 cm’yi aşmayan 1 adet bagaj ve bir adet katlanabilir çocuk arabası taşıma hakkınız mevcuttur. 2 yaş üzeri çocuklarınız için yukarıda geçen yetişkin bagaj hakkının yanı sıra 1 adet katlanabilir çocuk arabası taşıma hakkına sahipsiniz.


LOYALTY PROGRAM

Korean Havayollarının yolcularına sunduğu kart ile seyahat etmek daha keyifli! Skypass kartına üye olmak için Koreanair’in web sitesinden, seyehat acentalarından, havaalanlarından başvuru yapmanız yeterli. Hatta başvurunuzu uçuş esnasında görevlilerden yardım alarak yapmanız bile mümkün. Skypass kartına üye olmak için herhangi bir şart koşulmamakla birlikte herkes bu kartı edinebiliyor. Bu seyehat kartına çocuklar bile sahip olabiliyor. 12 yaşın altındaki çocuklar için Korean Havayolları’nın juniour programları mevcut.


UÇAK İÇİ EĞLENCE SİSTEMİ

Uçuş esnasında Korean Havayolları yolculuğun iyi geçmesi için müşterilerine popüler Hollywood filmleri, Avrupa, Asya yapımı filmler, belgeseller, diziler ve spor programları gibi geniş bir yelpaze sunmakta. Herkesin kendine ait bir televizyon ve kulaklık hakkı var. İsterseniz film izleyerek, isterseniz müzik dinleyerek yolculuğunuzu keyifli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda her koltukta bulanan dergileri okuyarak da vaktinizi harcayabilme şansınız var.


EVCİL HAYVAN TAŞIMA KURALLARI

Ücretsiz bagaj hakkınızın yanısıra evcil hayvanlarınız ile seyahat ediyorsanız eğer hayvanlarınız için ekstra ücret talep edilmektedir. Hayvanlarınız için ağırlık sınırlaması 32 kilo olup 5 ve 32 kilo arası hayvanlarınız kargo kompartımanında seyahat edecektir.Bilet Kuralları:

Kampanya dönemi: 1 – 7 Haziran

Biletleme Dönemi: 01-07 Haziran 2016 tarihleri arasında olmalıdır.

Seyahat dönemi: 31 Temmuz 2016 dan önce Istanbul çıkışlı biletler için yapılacak.

Promosyon sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

Uçuşlar 31 Temmuz 2016’dan önce Korean Air Havayolları ile Istanbul Atatürk Havalimanı hareket ile Seoul aktarmalı Sydney,Auckland ve Brisbane seyahatlerinde geçerlidir.

Sadece www.geziko.com üzerinden satın alınan Korean Air biletlerinde indirim uygulanır.

www.geziko.com sitesinde gösterilen ücret indirimli ücretlerdir.

Geziko.com hizmet bedeli ücrete dahil değildir.

Korean air ve Geziko.com önceden bildirim yapmaksızın kampanyayı durdurma, şart ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İptal & İade işlemlerinde havayolunun bilet kuralları geçerlidir.


Paylaş