Hahn Air Uçak Biletleri

Book your flight

to

Hahn Air

1994 yılında kurulan Hahn Air, Dreiech merkezli Alman bir havayolu şirketidir. Düsseldorf Havalimanından tarifeli ve charter uçak hizmetleri veren şirket aynı zamanda bir e-bilet sisteminin kurucusudur. 260 Havayolu ile anlaşmalı çalışan şirketin sahipleri Hans Nolte ve Nikolaus Gormsen’dir.

Check in Kuralları

Hahn Air ile isterseniz havaalanında kontuarlarda isterseniz de uçuşunuzdan önce internet üzerinden check-ininizi tamamlayabilirsiniz. Havaalanında check-in yaptırmayı düşünen yolcuların uçuşlarından 3 saat önce havaalanında olmaları önerilir, check-in genellikle uçuştan 20 dakika önce kapanır.

Bagaj Kullanımı

Hahn Air’in ücretsiz bagaj sınırlaması şu şekilde: Economy Class yolcuları 20 kg’ı geçmeyecek şekilde 1 adet, Business Class yolcuları toplamı 32 kg’ı geçmeyecek şekilde 2 adet bagaj taşıma hakkına sahipler. Kabin içi bagaj sınırlaması ise 7 kiloyu ve 55cm X 40cm X 20cm ebatlarını aşmayacak 1 parçadır.

Uçak İçi Eğlence Sistemi

Hahn air ile seyahatiniz esnasında havayolunun lezzetli yemeklerini yiyebilir, geniş koltuklarında uçuş keyfine varabilirsiniz.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Evcil hayvanınız bir köpek ya da kedi dışında bir hayvan ise ve koltuğun altına sığmayacak kadar büyükse, kargo bölümünde yolculuk etmesi gerekebilir. Kargo kompartımanında taşınacak hayvanların bütün güvenlik kurallarına (sağlamlık, su geçirmezlik, kapalılık, havalandırma) uyan bir taşıma çantasının içerisine yer-leştirilmesi gerekir.


Paylaş