Flydubai Uçak Biletleri

Book your flight

to

FlyDubai

Dubai Havacılık Kurumu tarafından 2008 yılında kurulan düşük maliyetli havayolu, Flydubai ilk uçuşunu 2009 yılında gerçekleştirdi. Şu anda Orta Doğu, Kuzey Afrika, Doğu Afrika ve Hint Yarımadasında 94 varış nok-tasına hizmet veren şirket her geçen gün uçuş ağını ve filosunu genişletiyor.

Check in Kuralları

Uçuştan 24 saat önce başlayan ve 90 dakika önce kapanan online check-in ile zahmetsizce biletinizi alabilir-siniz. Eğer Dubai’den hareketle uçacaksınız kiosklarda uçuş saatinden 75 dakika öncesine kadar check-ininizi tamamlayabilirsiniz. Siz yine de güvenlik kontrollerini unutmayın ve havaalanına uluslararası uçuşlar için 3, yurt içi uçuşlar için 2 saat önce gelmeyi ihmal etmeyin.

Bagaj Kullanımı

FlyDubai ile yolculuk ettiğinizde önceden ödemek şartıyla Ekonomi sınıfı için 1bavul (20 kg), Business sınıfı için 3 bavul (toplamı 40 kg) taşıyabilirsiniz. Kabin içi sınırlamasında ise yanınızda taşıyabileceğiniz bagaj adeti ve maksimum kg ise şu şekilde : Ekonomi sınıfı yolcuları – 1 bavul (7 kg), Business sınıf yolcuları – 2 bavul (toplamı 15 kg). Tüm sınıflarda kabin için bagajların 56 cm x 45 cm x 25 cm ebatlarını aşmaması gere-kir.

Loyalty Programı

FlyDubai’nin bir sadakat programı yok.

Uçak İçi Eğlence Sistemi

Ekonomi sınıfında televizyon şovları, müzik seçenekleri ve çeşitli oyunları belirli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Belli rotalarda satın alabileceğiniz premium paketinde film seçenekleri de mevcut. Eğer Business sınfında uçuyorsanız tüm eğlence paketi bilet ücretinize dahil.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

FlyDubai uçuşlarında evcil hayvanların taşınmasına izin verilmiyor.


Paylaş