Eva Air İle Uçun

Book your flight

to
Eva Air

EVA AIR HAVAYOLLARI

  • EVA Air, Tayvan’ın ilk özel havayolu şirketi olarak, Evergreen Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Dr. Chang Yung-Fa tarafından 1989 yılında kurulmuştur.
  • Kuruluşunu izleyen birkaç aylık süre içerisinde Boeing firmasına yaptığı 3,6 milyar dolar tutarındaki 26 adet Boeing siparişi ile kısa sürede küresel havacılık endüstrisinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.
  • EVA Air aynı zamanda bir Star Alliance üyesidir.

Evergreen şirketler grubu bünyesinde hizmet gösteren EVA Air, bir havayolu şirketi olarak, ilk uçuşunu gerçekleştirdiği 1 Temmuz 1991 tarihinden bugüne, Asya ve Çin'den Avrupa'ya, Kuzey Amerika’dan Okyanusya’ya kadar, dünya’nın her kıtasına uçuş gerçekleştirmektedir.

EVA AIR, bir çok uluslararası kuruluşlar tarafından dünya’nın en iyi ve en güvenli hava yolları arasında üste sıralarda bulunmakla birlikte yolcularına sorunsuz ve küresel bazda hizmet vermeye devam etmektedir.

EVA Air için çalışma saatleri ve check-in kuralları hizmet verdiği havaalanlarının çalışma prosedürlerine göre değişmektedir.

Tarifeli uçuşlarda, check-in işlemleri uçak kalkış saatinin 1,5 saat öncesinde başlar.

ABD gibi kalabalık havaalanlarında ise uçuş saatinden 3 saat öncesinde başlayabilmektedir. Ayrıca EVA Air, yolcularına online check-in hizmeti ve havaalanında bulunan kiosklar aracılığı ile self check-in hizmeti de sunmaktadır.

Koltuk seçimleri ve Check-in saatleriyle ilgili detaylı bilgileri müşteri hizmetlerinden veya uçuşunuzdan 24 saat öncesinde havalanlarında bulunan EVA ofislerilerinden teyit edebilirsiniz.

Üç farklı kabin seçeneği sunan EVA AIR,İstanbul çıkışlı yolcuları için bagaj kilo hakkı ;

  • Laurel Royal sınıf yolcular için; 40kg
  • Elit (Premium Ekonomi)sınıf için; 35kg
  • Ekonomi sınıf yolcular için; 30 kg ile sınırlıdır.
  • Koltuğu bulunmayan bebekleriniz için ek olarak 10 kg taşıma hakkınız bulunmaktadır.

The weather over this time period remains sunny and pleasant. Summer seasons falls between November and March, temperatures are usually high and it can become very humid.

Winter begins in June and ends in March, Bloemfontein is very cold over this time and it is not the perfect time to visit for a holiday if you do not like cold weather.

Eva Air, bir Star Allians üyesi olması sebebiyle, sıkça uçuş yapan yolcularına, sık uçuş programı kartları ile dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, Star Alliance kapsamında, lounge erişimi, check-in hizmeti, indirimli bilet ve diğer onlarca hizmetten belirli avantajlar ile faydalanma imkanı sunuyor.

EVA AIR Infinity MileageLands (Star Alliance) Mil Programı:
Star Alliance üyesi olan EVA AIR, yolcularına sunduğu Green, Silver, Gold ve Diamond kartlar ile yolcularına hem ekstra mil kazanma şansı hem de Tayvan da EVA AIR’a tahsis edilmiş terminaldeki 4 farklı lounge hizmetinden faydalanabilme imkanı tanıyor.

Eva Air, yolcularına, uçuş yapmakta oldukları sınıfın hizmet kurallarına ve uçağın modeline bağlı olarak, yolculukları süresince kalite ve konforlu bir seyahat sağlıyor.

Ekonomik sınıf yolculuk yapıyor iseniz, Boeing 777-300ER ve 747-400 ve Airbus A330-200 / 300 tipi uçaklarda, her koltukta bulunan yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlar aracılığı ile birçok video, müzik ve oyun seçenekleri arasından dilediğinizi şeçerek keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Royal Laurel , Elite ve Ekonomi sınıflarında yolcularına daha konforlu koltuklarda seyahat etme imkanı veren Eva Air, birçok yemek seçenekleri ile değerli misafirlerine zengin bir menü sunmaktadır.

Eva Air, evcil hayvanları ile seyahat emek isteyen yolculara belirli kuralları yerine getirmeleri şartı ile yolculuk yapma fırsatı sunuyor.

Evcil hayvanınızla seyahat etmek için, ulaşım koşullarını onaylatmak üzere ayrılış tarihinizden önce EVA Air’e başvurmanız gerekiyor. Başvuru esnasında, seyahat edeceğiniz ülkelerde gerekli olabilecek diğer belgelere ek olarak, hayvanınıza ait geçerli bir sağlık ve aşı sertifikanızın olduğundan emin olmalısınız.

5 kg’ye kadar olan evcil hayvanlarınızı kabin içerisinde beraberinizde kutusuyla beraber taşıyabilirsiniz. 5 kg üzerindeki evcil hayvanlarınız ise kargo bölümünde taşınmaktadır. Evcil hayvanınız ile seyahat edebilmeniz konusunda ayrıntılı bilgi için www.evaair.com resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eva Air

The information on this page is correct as of April 2016. While every effort is made to keep information as fresh as possible, geziko.com takes no responsibility for any of the information being out of date or incorrectly noted.

Get exclusive app deals

Flapp gives you instant access to exclusive specials on all domestic and international flights, making it the cheapest place to book your travel. No matter which airline you prefer, where you’re flying to, or when you depart, rest assured that if you’re using Flapp, you’re finding the best fares in town.

Flapp’s newest feature

Does downloading a separate app for every airline you fly with sound a little insane? Forget the rest, you can now check in online for all your flights using the Flapp app!

Download Flapp
for free now