Dniproavia Uçak Biletleri

Book your flight

to

Dniproavia Havayolları

1996 yılında kurulan Dniproavia Havayolları, merkezi Ukrayna’nın Dnipropetrovsk şehrinde bulunan bir havayolu şirketidir. Tarifeli ve charter uçuşlar gerçekleştiren şirketin filosunda 13 uçak vardır ve şu anda sadece Moskova- Dnipropetrovsk şehirleri arasında servis vermektedir. Privat Grubun sahibi olduğu Dniproavia Havayolları Ukrayna Havacılık Grubu’nun bir üyesidir.

Check in Kuralları

Dniproavia Havayolları ile isterseniz havaalanında kontuarlarda isterseniz de uçuşunuzdan önce internet üzerinden check-ininizi tamamlayabilirsiniz. Havaalanında check-in yaptırmayı düşünen yolcuların uçuşların-dan 3 saat önce havaalanında olmaları önerilir. Check-in genellikle uçuştan 1 saat önce kapanır.

Bagaj Kullanımı

Dniproavia Havayollarının bagaj sınırlaması uçulan sınıf ve destinasyona göre değişiklik gösterir. Uçuşunuz-dan önce detaylı bilgi için havayolunun websitesini kontrol etmenizi öneririz.

Loyalty Programı

Meridian isimli bir sadakat programı olan Dniproavia Havayolları bu program ile yolcularına birçok avantaj sağlıyor. Dniproavia Havayolları ve diğer ortak havayollarıyla uçtuğunuzda, anlaşmalı otellerde kaldığınızda, anlaşmalı ulaşım hizmetlerinden yararlandığınızda ve diğer anlaşmalı şirketlerle iş yaptığınızda miller ka-zanacaksınız. Kazandığınız bu miller karşılığında çeşitli ödüller ve indirimler yakalayacaksınız.

Uçak İçi Eğlence Sistemi

Dniproavia Havayolları ile seyahatiniz esnasında havayolunun lezzetli yemeklerini yiyebilir, konforlu kol-tuklarında uçuş keyfine varabilirsiniz.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Evcil hayvanınız ve onu taşıdığınız konteynerın ağırlığı ekstra bagaj olarak tahsil edilir. Evcil hayvanınız kö-pek ya da kedi dışında bir hayvan ise ve koltuğun altına sığmayacak kadar büyükse, kargo bölümünde yol-culuk etmesi gerekebilir. Kargo kompartımanında taşınacak hayvanların bütün güvenlik kurallarına (sağlamlık, su geçirmezlik, kapalılık, havalandırma) uyan bir taşıma çantasının içerisine yerleştirilmesi gerekir.


Paylaş