Anadolu Jet Uçak Biletleri

ANADOLUJET’TEN ERKEN REZERFASYON FIRSATI

Biletinizi 15-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında alın, 26 Eylül-29 Aralık 2016 tarihleri arasında 39.99 TL’den ve 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçun!

Book your flight

to

Anadolu Jet

23 Nisan 2008’de kurulan Anadolujet’in sloganı: “Uçmayan Kalmasın.” Anadolujet bu güzel slogan doğrultusunda, geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları idealiyle Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak ortaya çıktı. Günümüzde 20 civarındaki uçakla hizmet vermekte.

Check in Kuralları

Online check-in işlemlerini Anadolujet’in resmi web sitesi www.anadolujet.com aracılığıyla yapabilirsiniz. Anadolujet’in online check-in hizmeti, uçağın kalkış saatinden 24 saat önce başlar ve uçuşa 90 dakika kala sona erer. Online Check-in işlemleri, aynı rezervasyon kaydında olmak koşuluyla bir girişte en fazla 8 yolcuyu dahil edebilir.

Bagaj Kullanımı

Anadolujet’in Ekonomi Sınıfı yolcuları için tanınan serbest bagaj hakkı 15 kg’dır. Bu limiti aşarsanız gideceğiniz güzergaha göre kilogram başına ek ücret ödeyeceksiniz demektir. Kabinde yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajınızın ağırlığının 8 kg’dir. Boyutlarının da 23 x 40 x 55 cm’yi geçmemesi gerekiyor. Bebek puseti, battaniye, şemsiye, koltuk değneği, baston, küçük kameranız ve dürbününüz, el bagajı olarak değerlendirilmekte… El bagajının dışında kabinde taşınmasını istediğiniz bagajınız için ayrı bir koltuk satın alabilirsiniz. Bu durumda, bagajınız 75 kg'ı aşmayacak şekilde olmalı. Tabii koltuğa da sığabilmeli. Müzisyenlere müjde, müzik aletleri el bagajı ölçü, ebat ve ağırlığının doşında tutuluyor. İsterseniz yanınızda kocaman bir çello bile götürebilirsiniz. Ekstra bir ücret ödemek zorunda değilsiniz ayrıca.

Loyalty Programı

Miles&Smiles kart, Anadolujet yolcularına sayısız avantaj sunuyor. Anadolujet yolcuları, Miles&Smiles milleri sayesinde, uçuşlarında bilet satın almanın ötesinde, gerçekleştirecekleri uçuşlardan mil de kazanılabiliyor. Özel promosyonlardan yararlanma, mil kazanma imkânı, fazla bagaj hakkı, avantajlı araç kiralama, rezervasyon önceliği ve aile bireylerinin tek hesapta mil toplaması gibi uygulamaların geçerli olduğu tüm kart avantajlarından faydalanmakta özgürsünüz.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Elbette sevimli dostlarınız sizinle gelebilir. Yalnız önceden rezervasyon yaptırmanız şart. Bunun için sevgili evcil hayvanınızın güncel bir aşı karnesi, sağlık sertifikası bulunmalı. Giriş izinleri ve yurtdışı devamınızın olması durumunda transit ülkeler tarafından istenen diğer belgelerin, geçerli hayvan pasaportunun da olması zorunludur. Anadolujet uçuşlarında kabul edilmeyen evcil hayvanlar da var. O sizin gözünüzde bir bebek bir evlat olabilir ama pitbull cinsi köpeğiniz için üzgünüz. Diğer kabul görmeyen evcil hayvanlar ise: Japanese tosa, Amerikan Staffordshire terrier, Amerikan pitbull terrier, Staffordshire bull terrier, Bull terrier, Doberman, Rottweiller, Dogo Argentino gibi tehlikeli sayılan köpekler uçuşa kabul edilmiyor.

Şartlar:

Bilet Satış Tarihleri: 15-21 Ağustos 2016

Uçuş Tarihleri: 26 Eylül-29 Aralık 2016

Kampanya, 15-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında alınacak biletlerde ve 26 Eylül – 29 Aralık 2016 tarihleri arasında icra edilecek karşılıklı uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya kapsamında biletler 39,99 TL’den ve 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Ortak (codeshare) uçuşlar, aktarmalı uçuşlar ve Kıbrıs(Ercan) uçuşları kampanyaya dâhil değildir.

Biletlerde yapılacak işlemlerde (iptal, iade, değişiklik vb.) orijinal bilet kuralları geçerlidir.

Kampanya kapsamında 250.000 adet indirimli bilet satışa sunulacaktır.

Geziko.com ve AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fiyatlar Tek yön için geçerlidir.

Ücretlere tüm vergiler dahil, hizmet bedeli hariçtir.

Belirli dönemlerde seyahat kısıtlaması uygulanabilir.

Müsaitlik Durumuna göre fiyatlar değişiklik arzedebilmektedir.

Kampanya biletlerinde parkur ve tarihlerine bağlı başka kısıtlamalar olabilir.


Paylaş