Air Serbia Uçak Biletleri

GÖZÜNDE BÜYÜTME
Haftasonu Yap Bir Belgrade.

Bilet Kuralları

Book your flight

to

Jat Airways, Etihad ile stratejik partnerlik anlaşmasını imzaladıktan sonra ismini Air Serbia olarak değiştiriyor. Sırbistan’ın resmi havayolu olan şirketin merkez ofisi, Belgrad Nikola Tesla havalimanında. Şirketin günümüzde bir çok havayolu ile kod partnerliği anlaşması da bulunuyor.

CHECK-IN İŞLEMLERİ

Kalkıştan 2 saat önce başlayan check-in, kalkışa 45 dk kala sona eriyor. Boarding gate ise kalkıştan 20 dk önce kapanıyor. Her ihtimali göz önüne alarak, check-in saatinden daha önce havaalanında olmanız tavsiye edilir.


BAGAJ KURALLARI

El bagajı, Economy Class için yetişkinlerde ve çocuklarda 55 x 40 x 20 cm boyutlarındaki tek çanta 8 kg ağırlığa kadar ücretsiz taşınıyor. Bunun yanı sıra yanınıza laptop, evrak çantası gibi ek el bagajı da alabiliyorsunuz. Bebekler için el bagajı uygulaması yok. Business için bu kısıtlama 55 x 40 x 20 cm boyutlarında maksimum 12 kg ağırlığında iki parça bagaj ve el çantası, laptop gibi eşyalar yetişkinler ve çocuklar için ücretsiz taşınıyor. İki yaşından küçükler içinse yine el bagajı uygulaması yok. Mücevher, kıymetli evrak, anahtar, para, kimlik gibi önemli eşyalarınızı el bagajına koymanızı tavsiye ederiz.

Check-ine verilen bagajlarda, Economy Class bilet alan yetişkin yolcularda ve çocuklarda bir parça maksimum 158 cm boyutundaki bagaj 23 kga kadar ücretsiz taşınıyor. İki yaşından küçükler için bu limite ek olarak bebek arabası alınabiliyor.

Ağırlığa göre bagaj uygulaması; uçuşa, rotaya ve bilet sınıfına göre farklı ücretlendirmelerle şekilleniyor. Örneği Avrupa ve Birleşik Arap Emirlikleri arasındaki bir uçuşta, First Class bileti olan bir yetişkinin 50 kg bagaj hakkı var, Economy içinse bu 30 kg. Bagaj görevlisinin sağlığı ve bagajların hasar görmemesi açısından, 32 kg üstü tek parça bagajlar kabul edilmiyor.

Bagajlarınızın üstüne isim, adres ve iletişim bilgilerinizi yazmayı ihmal etmeyin. Kayıp bagaj olması durumunda havayolları en kısa sürede problemi çözmek için ellerinden geleni yapacaktır ve iletişim bilgilerinizin bagaj üstünde olması çözümü daha kolaylaştırır.

Uçuş yapacağınız bölgeye göre detaylı bagaj bilgisini rezervasyon sırasında ya da uçuşunuzdan önce havayolundan edinebilirsiniz.


LOYALTY PROGRAM

Etihad Guest ile uçuşlarınızdan mil kazanabilir, bunları sonraki uçuşlarınız için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Etihad Guest üyesi olmanın getirdiği diğer avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz.


UÇAK İÇİ EĞLENCE SİSTEMİ

Uçuşunuza bağlı olarak; yemek, aperatif, sıcak ve soğuk içecek ikramları oluyor. Örneğin 1 saate kadar olan uçuşlarda Economy Class yolculara atıştırmalıklar ikram edilirken, 3 saatten uzun Economy Class yolcularına; ana yemek, sıcak ve soğuk içecekler ikram edilirken alkol servisi de yapılıyor.

Yolculuğunuzu renklendirmek için, koltuk arkası ekranlardan film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra çeşitli oyunlar ve dergiler de bulunmakta.


EVCİL HAYVAN TAŞIMA KURALLARI

Rezervasyon sırasında haber vererek, minik dostunuzun sizinle seyahat etmenizi sağlayabilirsiniz. Kedi, köpek ve kuşlar sağlam bir kafes içinde, eğer saldırgan değillerse kabine kabul ediliyor. Ücretlendirme, gidilecek ülkeye, evcil hayvanın ve kafesin boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Örneğin Avrupa’dan Kuzey Afrika’ya olan bir uçuşta kafesiyle beraber 8 kg ağırlığındaki evcil hayvanınızı kabine almak için 65 Euro ödüyorsunuz. Gerekli sağlık ve seyahat belgelerinin tam olması ve gideceğiniz ülkenin şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor.Şartlar:

  • Kampanya ve Seyahat Dönemi : 20 Ekim -31 Aralık 2016
  • Kampanyalı fiyatlar gidiş-dönüş içindir.
  • Fiyatlara vergiler dahil, hizmet bedeli hariçtir.
  • İptal, iade ve değişiklik durumunda Havayolu tarafından belirlenen kurallar uygulanır.
  • Kampanyalı ücretler havayolu tarafından tanımlanan sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
  • Airserbia Havayolları ve Geziko.com önceden haber vermeksizin fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Paylaş