Air France Uçak Biletleri

GEZİKO’DA AMERİKA FIRSATINI YAKALA

(Gidiş –Dönüş) BİLETLER 200 TL İNDİRİMLİ.

Şartlar

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar:

Book your flight

to

Havayolu sektörünün sayılı havayolu şirketlerinden biri olan Air France 1933 yılında kurulmuş ve Fransa’nın en büyük havayolu şirketidir. 2004 yılında KLM ile birleştikten sonra uluslararası havayolu taşımacılığında önemli bir rol oynamaya başlamıştır. Air France aynı zamanda SkyTeam havayolu birliğinin kurucusu olarak, dünya çapında 6 kıta üzerinde 190 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştirmektedirler.

Check in Kuralları

Air France uçuşlarında online check-in uçuş saatinden 24 saat öncesinde açılıyor. Rahatlıkla istediğiniz yeri seçebilir ve check-ininizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından dilerseniz biniş kartınızı bastırabilir, dilerseniz mailinize gelmesini sağlayabilir dilerseniz de mesaj olarak telefonunuza gönderilmesi seçeneğini seçebilirsiniz. Koltuğunuzu seçerken, rahat seyahat etmek isteyenler için ekstra koltuk arası seçimi de mevcut, ekstra bir ücret ödeyerek bu seçenekten de faydalanabilirsiniz.

Bagaj Kullanımı

Kabin içine alabileceğiniz bagajlarda

  • Economy Class yolcuları için, standart bir bavul (55x35x25 cm boyutlarında) ve 1 aksesuara ( el çantası, laptop, kamera, vb. ) izin veriliyor. Her ikisinin toplam ağırlığının 12 kg’ı geçmemesi gerekiyor.
  • Premium Economy yolcusuysanız , standart bir bavul (55x35x25 cm boyutlarında) ve 1 aksesuara ( el çantası, laptop, kamera, vb.) izin veriliyor. Yine her ikisinin toplam ağırlığı 12 kg’ı geçmemeli.
  • Business Class’ta seyahat edecekler için, standart iki adet bavul (55x35x25 cm boyutlarında) ve 1 aksesuara aksesuara ( el çantası, laptop, kamera, vb.) izin veriliyor. Her ikisinin toplam ağırlığı 18 kg’ı geçmemeli.
  • First Class yolcusu olduğunuzda da kabin içi bagaj taşıma kuralları Business Class yolcularıyla aynı özelliğe sahip.
  • Kargo bölümüne koyulacak olan bagajlarınız içinse First Class ve Business Class yolcuları için 32 kg, diğer sınıflara ait yolcuları için de 23 kg sınırı belirlenmiş.

Loyalty Programı

Air France ‘e ait loyalty programının adı “Flying Blue”. Flying Blue ile her uçuşunuzda mil kazanabilir ve yeterli mil topladığınızda bunu uçak biletine çevirebilirsiniz. Ayrıca yine bu millerle farklı avantajlı hediyeler kazanma şansınız var. Flying Blue, şirketler için de çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Eğer şirketiniz BlueBiz Programına üye olursa her uçuşunuzda puan kazanmaya başlarsınız. Oldukça kolay kazanılan bu puanlarla ücretsiz uçak bileti kazanabileceğiniz gibi daha birçok avantajlı ödül kazanılabilir. Böylece şirketinizin seyahat bütçesine de katkıda bulunmuş olursunuz.

Uçak İçi Eğlence Sistemi

Uçak içi eğlence sistemlerinde ne isterseniz var desek yerinde olur. Her ay değişen programıyla filmler, çizgi filmler, müzikler, oyunlar ve televizyon programlarıyla kendinizi evinizde gibi hissedeceğinize eminiz. Uçacağınız uçağa ve gittiğiniz yere göre uçak içi eğlence sisteminde bazı farklılıklar olabileceğini de aklınızda bulundurmalısınız.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Air France kurallarına göre 6 kg’ın üzerindeki hayvanların hepsi kargo bölümünde yolculuk etmek zorunda. Her yolcu için genellikle maksimum 3 adet hayvan taşıma hakkı verilmiş fakat bu sayı uçağın tipine bağlı olarak düşürülebilmekte. Biletinizi rezerve ettirirken mutlaka ama mutlaka yanınızda evcil hayvanınız olacağını belirtmeyi unutmayın. Taşımak istediğiniz hayvan en az 10 haftalık olmalı. Daha küçükleri uçağa kabul edilmiyor. Aşıları tam ve taşınacağı kap kurallara uygun olmalı(detaylı bilgi için Air France’ın internet sitesini inceleyebilirsiniz). Kurallara uymayan bir durumla karşılaşılırsa evcil hayvanınız uçuşa kabul edilmeyecektir.

Taşıma çantasıyla birlikte 6 kg’ın altındaki kediniz ya da köpeğiniz kabin içinde sizinle birlikte seyahat edebilir. Rehber köpekleri ise ağırlıklarından bağımsız bir şekilde kabin içinde size eşlik edebilirler. Eğer economy sınıfında seyahat ediyorsanız taşıma kabınız önünüzdeki koltuğun altına girebilecek şekilde ve boyutta olmalı. Uçuş esnasında evcil hayvanınızı hiçbir şekilde dışarı çıkarmamalısınız ve her yolcu için sadece tek bir evcil hayvan kabul ediliyor.

Şartlar:

Kampanya Dönemi : 06 – 31 Aralık 2016

Seyahat Dönemi : 06 Aralık 2016 – 31 Ocak 2017

200 TL kampanya indirimi gidiş-dönüş biletler içindir.

Uçuşlar İstanbul Atatürk Havalimanından kalkışlı olarak gerçekleşecektir.

İptal, iade ve değişiklik durumunda Havayolu tarafından belirlenen kurallar uygulanır.

Kampanyalı Ücretler sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.

AIR FRANCE , KLM Havayolları ve Geziko.com önceden haber vermeksizin fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.


Paylaş