Air Berlin Uçak Biletleri

Book your flight

to

Air Berlin Havayolları

Air Berlin Almanya'nın en büyük ikinci havayolu ve taşınan yolcu bakımından da Avrupa'nın en büyük sekizinci havayolu şirketidir. Merkezi Berlin’de olan şirket 17 Alman şehrine ek olarak, Avrupa metropolleri Amerika ve Kuzey Afrika’ya hizmet verir. Oneworld üyesi olan Air Berlin’in hisselerinin %29,21’i Etihad Havayolları tarafından satın alınmıştır.

Check in Kuralları

Havaalanında check-in uçuş saatinden 120 dakika önce başlar. Amerika ve Kanada uçuşlarında bu 4 saate kadar çıkabilir. Gideceğiniz rotaya bağlı olarak, uçuştan 90 ila 30 dakika önce check-in kapanır. Check-in saatleri her bölgeye göre farklı gösterdiği için, uçuşunuzdan önce havayolunun websitesini kontrol etmenizi öneririz. Uçuşunuzdan bir gün önce internet üzerinden de check-in işleminizi halledebilirsiniz.

Bagaj Kullanımı

Bagaj sınırlaması gideceğiniz uçuş noktasına ve sınıfa göre değişiklik gösterir. Fakat bir bavulun ağırlığı 23 kilo ve standart ebatları geçmemelidir. El bagajı ise 8 kg’ı ve 55 cm x 40 cm x 23 cm boyutlarını aşmamalıdır. Kabin bavuluna ek olarak yanınıza bir el çantası da alabilirsiniz. Detaylı bilgi için havayolunun websitesini kontrol etmenizi öneririz.

Loyalty Programı

Topbonus isimli bir sadakat programı olan Air Berlin Havayolları bu program ile yolcularına birçok avantaj sağlıyor. Air Berlin Havayolları ve diğer ortak havayollarıyla uçtuğunuzda, anlaşmalı otellerde kaldığınızda, anlaşmalı ulaşım hizmetlerinden yararlandığınızda ve diğer anlaşmalı şirketlerle iş yaptığınızda miller kazanacaksınız. Kazandığınız bu miller karşılığında ücretsiz uçuşlar, sınıf yükseltme, uçuş ücretlerinde gibi çeşitli ödüller sizi bekliyor olacak.

Uçak İçi Eğlence Sistemi

Air Berlin Havayolları ile seyahatiniz esnasında havayolunun size sağladığı birçok keyifli ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz: radyo kanalları, farklı türlere ait onlarca film ve müzik videosu, bunlardan sadece bir kısmı. Ayrıca Air Berlin, yakın bir zamanda tüm uçaklarında kablosuz internet hizmeti vermeye başlayacak.

Evcil Hayvan Taşıma Kuralları

Evcil hayvanınızın boyutuna göre kabin içinde ya da kargoda taşınması gerekebilir. Evcil hayvanınız köpek ya da kedi dışında bir hayvan ise ve koltuğun altına sığmayacak kadar büyükse, kargo bölümünde yolculuk etmesi gerekebilir. Kargo kompartımanında taşınacak hayvanların bütün güvenlik kurallarına (sağlamlık, su geçirmezlik, kapalılık, havalandırma) uyan bir taşıma çantasının içerisine yerleştirilmesi gerekir.


Paylaş