Her güne bizi bekleyen yeni deneyimlerin ve maceraların heyecanıyla uyanıyoruz. İşte bu yüzden size en ucuz ve kolay seyahat deneyimlerini sağlamak, rüya yolculuklarınıza ortak olabilmek bizim için çok değerli.

Geziko’da uçak bileti aradığınızda karşınıza tüm büyük havayollarının ve düşük maliyetli havayollarının fiyatları, ucuzdan-pahalıya sıralanmış, karşılaştırmalı olarak çıkar. Böylece bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun uçak biletini rahatlıkla seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra, farklı ödeme yöntemleriyle biletinizi güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz. Aynı işlemleri otelinizi ararken ya da araba kiralarken de yapabilirsiniz. Siz seyahatinizin eğlenceli kısımlarına odaklanabilin diye diğer tüm işlerle ilgilenecek uzman ekibimiz yardıma hazır.

1999 yılında Malmö’de eski bir kafede Stephan Ekbergh tarafından kurulan Travelstart (Geziko), İsveç’in ilk online seyahat acentasıydı. 20 yıl, bir sürü deneyim ve bir Afrika göçü sonrasında Stephan hala Travelstart’ın (Geziko) başında. Şu anda merkezi Cape Town’da olan şirketin bünyesinde 200’den fazla seyahat uzmanı çalışıyor. Afrika, Orta Doğu ve Türkiye ofisleriyle sizlere seyahatin en kolay halini sunmayı hedefliyor.