Yurt Dışında Yılbaşı Kutlamak!

Yılbaşına daha çok olsa da bu zamanda dünyanın her yerinde aşırı bir yoğunluk olduğu için erken karar verip erken programlamak gerekiyor. İşte yurt dışında yılbaşı kutlamak için bütün zahmetlere değecek 5 şehir:

5- Paris

Ölmeden önce yapmanız gereken şeylerden biri, Champs-Elysees’de yeni yılı karşılamaktır!. Eyfel’in mükemmel süslemeleri ve insanların erken saatlerden sokaklara ellerinde şampanyalar ve şaraplarla dökülmesi inanılmaz bir his yaratıyor.

4- Tokyo

İlginç mizaçlarıyla Japonlar yeni yılı sokaklarda hep beraber kutluyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde gece klüpleri çılgın techno ve house ritimleriyle ateşli partilere ev sahibi oluyor.

3- Sydney

Harbor Köprüsü’nde toplanan binlerce insanla birlikte dünyanın en görkemli havai fişek gösterisine tanık olmak ve yeni yılı ilk karşılayanlardan olmak inanılmaz bir deneyim.

2- Las Vegas

Yılın herhangi bir gününde bile coşkulu geceleri olan Las Vegas yeni yıl gecelerinde başka bir boyut kazanıyor. Kitlesel coşkuyla birlikte unutulmaz bir yılbaşı gecesi sizi bekliyor.

1- Rio de Janeiro

Copacabana Plajı’na toplanmış en az iki milyon insanla saatlerce süren yılbaşı partileri kesinlikle dünyanın en coşkulu ve en yüksek dozda eğlenceli olanı. Plajın tamamını donatmış ışık ve ses sistemleri. Üstelik Latin Amerika ateşiyle!!

Bu Konu Hakkında Söyleyecekleri Olanlara...