Yurt Dışında Gece Hayatı ile Ünlü 5 Şehir:

Tatile çıktığımızda tarihi yerleri görmek, farklı lezzetler tatmak, güzel sahillerde, güzel barlarda vakit geçirmek çok güzel. Ama bazen arkadaşlarla bir barda bir kaç kadeh içki içmek ya da sahilde güneşlenmek yetmiyor. Şehrin gizemli gece hayatını keşfetme ihtiyacı doğuyor! Yıllar geçtikçe dünyanın ilginç köşelerinde farklı gece kulüpleri ve barlar açılıyor. Yurt dışında gece hayatı için bu 5 şehir ayrıca iddialı :

5- Londra

İngilizler ‘cool’ bir halk olsalar da partilemek konusunda çok iddialılar. Hemen köşedeki barda dahi kaliteli müzik dinleyebileceğiniz bu şehrin gece kulüpleri de çok çeşitli ortamlar ve kaliteli müzik vadediyor.

4- Amsterdam

Sevimli sokaklarının ve güzel mimarisinin ardında çok enteresan gece kulüplerini barındıran Amsterdam Avrupa’nın en rahat gece hayatına sahip. Dünyanın her yanından insanlarla dolu gece kulüplerinde eğlenceye doyacak, anlatacağınız bir sürü anı biriktireceksiniz.

3- New York City

Gece hayatından bahsedip de New York City’nin klas ve çok çeşitli seçeneklerini atlayamazdım. Ünlü dizilere, filmlere ev sahipliği yapan mekanlarda bulunmak bile ilginç bir deneyim. Sadece bir kaç konseptle de sınırlı değil! Garaj partilerinden, mega-klüplere, hipster mekanlarına, jazz, opera, hip-hop barlarında kadar… Çoğu mekan erken kapanıyorsa da eğlence 24 saat bitmiyor.

2- Berlin

Şüphesiz şu an çağdaş dünya müziğinin başkenti Berlin! Avrupa’da en iyi müzik seçeneklerine ve çeşitliliğine Berlin’de fazlasıyla doyacaksınız. İnsanın aklını başından alan kocaman binalarda binlerce kapasiteli klüplerden, açık havada, teraslarda yer alan barlara kadar. Müzik ve deneyim açısından tam not Berlin’in!

1- İbiza

Yıllar içinde popülerliğini hiç yitirmeyen İbiza hala dünyanın en kapsamlı ve yüksek bütçeli partilerine ev sahipliği yapıyor. Muazzam doğası ve delice eğlenmek için dünyanın her tarafından toplandığı İbiza, gece hayatının müdavimlerinin bile aklını alacak ortamlara sahip. Günlerce durmadan dünyanın en iyi dj’lerini dinleyebilirsiniz. Sınır tanımayan eğlence de cabası !

Bu Konu Hakkında Söyleyecekleri Olanlara...