Tayland Plajları

Tayland’ı daha önce görmüş olanlar da bilir ki bu el değmemiş doğa harikası ülke, gezilecek en güzel yerlerden biri. Tarihi kültürle birleştiren doğal güzellikler, burada yapılabileceklerin bir sınırı olmadığını size gösterecek. Doğal tabiatı koruyabilmiş nadir ülkelerin başında gelen Tayland beklentilerinizin üstünde bir rahatlama ve konfor sunacak. Tayland plajları ise dünyadaki ününü sonuna kadar hak ediyor. Huzur, egzotizm ve sakin bir tatil arayanların göz bebeği olacak Tayland plajları, güzel kumları, harika deniziyle tekrar tekrar gelmek isteyeceğiniz yerler arasına girecek.

 

Khao Lak Plajı

Khao Lak, Tayland Plajları arasında havaalanına çok yakın olanlardan. Cennete özgü güzelliğiyle büyülenirken burda geçireceginiz zamanı emin olun hiç unutamayacaksınız. Yüzölçümünün büyük kısmı yerleşik alan olmadığından, yağmur ormanları ve doğal yaşamın tadını bir arada yaşayabilirsiniz. Kasım ve aralık ayları boyunca sıcak olan denizde scuba dalışları ve balık yakalama fırsatını bir tek burda yaşayabilirsiniz. Tadacağınız sıra dışı lezzetler, akşam üstü yudumlayacağınız kokteyller tatil keyfinizi katlayacak.

Phuket Plajı

Phuket Plajı bir başka güzel seçenek ve Kasım ayından marta kadar burayı ziyaret edebilirsiniz. Burası diğer plajlardan daha kalabalık ve turizm ile geçiniyor. Yine burada scuba dalışlarının ve dünyadaki en ılık ve berrak okyanusun keyfini çıkarabilirsiniz. Plajın etrafında birçok alternatif eğlenceyle birkaç gününüzü keyifle geçirebilirsiniz. Tayland plajları arasında, bilhassa balayı için en çok tercih edilen yerlerden biri.

Phi Phi Don Plajı

Phi Phi Don Plajıysa bambaşka bir hikaye. Bu plajda Hollywood’un bir film çekmesiyle ülkenin ve dünyanın en meşhur plajlarından biri oldu. Burayı kaçırmayı kesinlikle istemezsiniz! Nefes kesici manzarası, sıcak ve davetkar okyanusu gerçekten görülmeye değer. Geçireceğiniz günler ömrünüze ömür katacak, bir çok keyifli ana ev sahipliği yapacaktır.

Batı Railay Plajı

Batı Railay Thailand Plajı da Tayland plajları konusunda keşfedilmemiş bir elmas gibi bekler. Fiyatların uygunluğu bütçenizi sarsmadan bir hafta boyunca kalabilmenize imkan sağlıyor. Süt gibi bembeyaz kumsal ve tertemiz okyanus. Scuba dalışları burada da meşhur. Ayrıca balık avına da çıkabilirsiniz. Ancak buraya uzun bir bot yolculuğuyla ulaşılabildiği için bu yola hazır olun. Değer mi? Huzur dolu, unutulmaz bir tatil için kesinlikle değer!

Bu Konu Hakkında Söyleyecekleri Olanlara...