Konforun Sınırlarını Dreamliner İle Zorlayın

Air Canada Kuzey Amerika’nın ilk havayolu şirketi. Filosunda 360 adedin üzerinde uçak bulunuyor ve 5 kıtada 180 noktanın üzerinde uçuş gerçekleştiriliyor. Air Canada’nın yenilikçi yaklaşımı nedeniyle, yolcular daha teknolojik ve konforlu seyahat edebiliyorlar

Bir uçak hayal edin, bulutların üzerinde dolaşırken kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Teknoloji ile rahatlığı buluşturan konforlu bir seyahate kim hayır diyebilir ki? İnsanların uzun seyahatlerde en çok çekindikleri konu, rahat bir seyahat yapıp yapamayacaklarıdır. İnsanların geneli kafasında bu tarz soru işaretleri ile havaalanına giderler. Sık sık seyahat eden insanlar özellikle dar koltuklarda oturmaktan, uçak içinde hareket edememekten, rahatlıkla kalkıp lavaboya gidememekten ve koltukların dik olmasından dolayı uyuyamamaktan şikayet ederler. Bu sorunlar çözüldüğünde seyahatte olduğunuzu unutup, kendinizi 5 yıldızlı otelde gibi hissedebilirsiniz. Kuzey Amerika ülkeleri, ülkemizden oldukça uzaktadır. Uzak bölgelere seyahat ettiğinizde, yolculuğu zevke dönüştürmeyi kim istemez ki? Gerek iş için, gerekse tatil için yola çıktığınızda, rahat bir yolculuğu sonuna kadar hak ediyorsunuz. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte uçak firmaları, filolarına yeni uçaklar katmışlardır. Bunun en güzel örneği ise, Kuzey Amerika ülkelerine sefer düzenleyen, Air Canada firması. Yeni nesil en son konfor ve teknolojiye sahip Boeing 787 Dreamliner gerçekten muhteşem bir uçak

Boeing 787 Dreamliner’ın her yolcu koltuğunda, kişiye özel dokunmatik ekran bulunuyor. Telefonlarınızı usb ile şarj edebiliyor, ekrana ipad ve akıllı telefonunuz ile bağlanabiliyorsunuz. Normal uçaklarda sıkışarak yolculuk yapmaktan eminim sıkılmışsınızdır. Dreamliner’ın koltuk araları, yan koltuklar ile mesafesi ve tavan yüksekliği o kadar geniş ki, seyahatte olduğunuzu bile hissetmeden yolculuk yapıyorsunuz. Film ve müzik arşivinden dilediğinizi seçerek veya  sesli kitap dinleyerek çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hem ofisiniz, hem eviniz gibi kendinizi rahat hissedeceğinize, şimdiden inanıyorum. Air Canada Dreamliner’ın 3 farklı uçuş seçeneği bulunuyor.

SK0711

 

Business Class, İş Seyahatleriniz ve Dinlenerek Yolculuk Yapmak İçin İdealdir

İlk seçenek Business Class, özellikle sık sık iş seyahatlerine çıkıyorsanız tam size göre. Zamanınızın büyük bir kısmını çalışarak geçirmek ve verimli kullanmak istiyorsanız kendi ofisiniz gibi rahat çalışabilirsiniz. Uçağın koltukları ofis masası şeklinde dizayn edilmiş ve diğer koltuklarla aranızda, paneller mevcut. Kimse yaptığınız işi göremez ve rahatça çalışabilirsiniz. Cam kenarını seçtiğinizde ise, şimdiden kendinizi manzaralı bir ofiste çalışıyormuş gibi hayal edebilirsiniz.

  AirCanada Dreamliner resim2

Uykunuz geldi ve koltukta dik olarak uyuyamıyorsunuz. Dreamliner’ın eşsiz rahatlığı ile evinizdeki yatak konforu, uçakta ayağınıza geliyor. Uzun seyahatlerde boyun tutulması ve bel ağrısı yaşıyorsanız, bu sınıf sizin için oldukça ideal. Seyahati çileye değil rahatlığa dönüştürmek tamamen sizin elinizde. Koltuğunuzu tam yatırarak rahat bir uyku çekebilirsiniz.

AirCanada Dreamliner resim3

Rakipsiz yolcu deneyimi sağlayan Dreamliner’ın büyük pencereleri ile, kendinizi evinizin penceresinden bakıyor gibi hissedeceksiniz. Herkesin başına mutlaka  gelmiştir:  Elinizdeki çanta veya valize bir türlü yer bulamamak. Boeing 787 Dreamliner’da herkesin çantası için bir yer ayrılmış, koridorda valiz yeri aramanıza gerek yok. Dinamik led aydınlatma ile ofisinizdeki ışık sistemini aratmayacak rahatlığı, Dreamliner’da yaşamanız mümkün.

Uçak içinde daha fazla sayıda ve eğitimli hostes ile, eşsiz sunumlar sizi bekliyor. Lüks bir restoran kalitesini aratmayacak yemekleri ve sunumu ile, size dünyanın en iyi lezzetlerini tattırıyorlar. Çay, kahve ve dilediğiniz içecekler istediğiniz zaman ayağınıza geliyor. Ofis masanız, yemek zamanı enfes bir yemek masasına dönüşüyor. Eşsiz lezzetler ve rahat konforu ile Dreamliner’da uçmanın, ayrıcalıklı bir deneyim olacağı kesin.

AirCanada Dreamliner resim4

Premium Economy ile Ferah Yolculuk   

İkinci uçuş seçeneği  olan Premium Economy de ise koltuklar gerçekten çok rahat, mesafeler geniş ve ferah. Koltuk başlıkları yastık şeklinde tasarlandığından, uyku konumuna geçtiğinizde çok rahat edeceksiniz. Uçakta, size evinizin rahatlığını yaşatacak deneyimin sunulduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

AirCanada Dreamliner resim5

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, uçakta olduğunuzu asla hissetmeyeceksiniz. Sanki karada bir cafede oturuyorsunuz  gibi, sarsılmadan, bulutların arasından adeta süzülürcesine seyahat edeceksiniz.

 

Hem Uygun Hem Rahat Yolculuk  

Üçüncü seçenek olan Economy uçuşun, çoğu havayollarının Business Class’ ından bile iyi olduğunu söylemek mümkün. Economy uçuş koltukları da çok rahat ve aradaki mesafeler oldukça geniş. Uçak içinde çok rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Kişiye özel ekranınızdan dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Air Canada ve Dreamliner ile yolculuk yaptığınızı hissetmeyeceksiniz. Emin olun ki ilk defa bir uçakta yolculuğunuzun bitmesini istemeyeceksiniz. Yolculuklarda hep olur ya: aaa geldik mi? Bu cümleyi kurduğunuzu şimdiden duyar gibiyim.

AirCanada Dreamliner resim6

Air Canada Dreamliner uçağı 2 Mayıs’ta İstanbul’dan Toronto seyahatlerine başlayacağını duyurdu. Ben de merakla beklemekteyim. Uçak biletiniz Geziko üzerinde tek yön ise 25 TL, gidiş dönüş olursa 50 TL indirimli olacak. Bu ayrıcalıklı deneyimi mutlaka yaşamanızı öneriyorum. İndirim de üzerine bal kaymak oldu diyebilirim. Yolculuğunuzun konforlu geçmesini diliyorum.

AirCanada Dreamliner  CTA

Bu Konu Hakkında Söyleyecekleri Olanlara...